Ексклюзивне право на силу вражень
Ціна: 329 грн
Замовити
Вдале поєднання найбільш популярних українських, російських і зарубіжних каналів для сучасних українських сімей. Включає в себе канали з 5-ти континентів, які полюбили телеглядачі всіх країн світу.
Телеканали високої чіткості і якості HD, які змінять Ваш погляд на класичне телебачення. Бездоганна якість зображення та звуку на екранах Вашого плоского телевізора.
Універсальна добірка каналів з фільмами різних жанрів! Досконала якість зображення та чистота звуку для закоханих у кіно! Весь спектр фільмів, серіалів та мультфільмів, ретельно відібраний експертами.
Інтернет зі швидкістю до 100 Мб/с, щоб відчути всі переваги користування безлімітним Інтернетом на граничних швидкостях! Фільми з кращою якістю, відео високої роздільної здатності, останні ігри - навіть дуже "важкі" файли будуть на жорсткому диску, поки Ви заварюватимете чай.
«Воля Cinema» - це кінотеатр в бездоганній HD-якості у Вас вдома. Завжди свіжа добірка найцікавих фільмів, серіалів і мультфільмів від світових кіностудій.
Перегляд телеканалів і доступ до бібліотеки фільмів на вашому смартфоні або планшеті. Зручне керування телевізором з мобільного пристрою.